DSC_0044(1)

OGÓLNOPOLSKI OTWARTY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ ŚRODOWISK PRAWNICZYCH ZAWOJA 2018

Okręgowa Rada Adwokacka ma zaszczyt zaprosić na turniej piłkarski połączony z balem andrzejkowym na 100-lecie Adwokatury, organizowany przez Komisję Sportu i Integracji Środowiskowej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bielsku-Białej, pod patronatem Naczelnej Rady Adwokackiej.
Jako że I edycja imprezy zakończyła się znaczącym sukcesem, jako organizatorzy wysoko zawiesiliśmy sobie poprzeczkę przed kolejnymi edycjami imprezy.

By nie zawieść zaufania jakim nas obdarzyła Naczelna Rada Adwokacka (roztaczając patronat nad naszym wydarzeniem oraz umieszczając je w kalendarzu oficjalnych imprez NRA) oraz koledzy i koleżanki uczestniczący w I edycji, już teraz z kilkumiesięcznym  wyprzedzeniem przygotowaliśmy  harmonogram wydarzenia, tak by każdy zainteresowany udziałem był w stanie odpowiednio zorganizować swój czas i w dniach od 30.11.2018 do 2.12.2018 mógł zagościć w Zawoi.
Bazą imprezy, tak samo jak w ubiegłym roku będzie  hotel BESKIDZKI RAJ 4****– Beskidzki Raj to jeden z najwyżej położony Hotel w górach Beskidu Żywieckiego. Ośrodek ten zauroczy Państwa nie tylko panoramą na królową Beskidów – Babią Górę (1 725 m n.p.m), ale także na pasmo Jałowieckie, Policę, Kiczorę i Lachów. Centrum życia towarzyskiego stanowią dwie najniższe kondygnacje budynków, na których znajdują się: 2 restauracje, bar, klub nocny, pub, strefa piękna i relaksu, sala fitness, siłownia, sala zabaw dla dzieci, sala gier i zabaw, a także Termy Rzymskie z basenami oraz strefą Wellness i SPA.  Cały kompleks hotelowy w czasie imprezy, wraz ze wszystkimi atrakcjami, dostępny na wyłączność uczestników. Więcej informacji znajdziecie Państwo na  https://www.beskidzkiraj.com
Harmonogram imprezy:
30.11.2018
zakwaterowanie uczestników od godziny 14:00 (po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość wcześniejszego zakwaterowania)
Na piątek zaplanowano rozegranie fazy grupowej turnieju piłkarskiego (równolegle w 2 nowoczesnych halach sportowych).
Organizatorzy planują przeprowadzenia w ramach imprezy przeprowadzenia turnieju siatkówki drużyn mieszanych oraz turnieju kręgli.
Po kolacji organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy prowadzonej przez zawodowego DJ i wodzireja. Ponadto na piątkowy wieczór zaplanowany został „wieczór wróżb” oraz inne zabawy andrzejkowe.
1.12.2018
W sobotni poranek po śniadaniu zawodnicy oraz kibice udadzą się na hale sportowe by dokończyć rozgrywki, zaś dla osób pozostających w ośrodku przewidziano liczne atrakcje takie jak kulig, spa, grota solna, basen, mini zoo. Dla kobiet organizator zaplanował warsztaty z kształtowania wizerunku i zajęcia z brafitterką.
Po zakończeniu turnieju piłkarskiego, w godzinach wieczornych, w trakcie uroczystej kolacji odbędzie się gala podsumowująca II edycję imprezy wraz z rozdaniem nagród za zawody sportowe. Organizatorzy planują również wówczas przeprowadzić mini pokaz mody.
Bezpośrednio po uroczystej kolacji rozpocznie się Maskowy Bal Andrzejkowy na 100-lecie Adwokatury. W czasie balu o oprawę muzyczną zadba znany zespół grający na żywo z sekcją dętą.
2.12.2018
Po śniadaniu odbędzie się szkolenie zawodowe (tematyka szkolenia zostanie ogłoszona w późniejszym terminie).
Wykwaterowanie do godziny 12:00
W czasie pobytu organizatorzy zapewniają pełne wyżywieni wedle schematu: –piątek: kolacja bufetowa + zimna płyta w czasie zabawy z DJ:
sobota: śniadanie, obiad, kolacja + zimna płyta
niedziela: śniadanie
Koszt udziału w imprezie wynosi 500 zł od osoby. Prosimy o dokonywanie wpłat w terminie do 15.10.2018 r. na rachunek ORA w Bielsku-Białej o nr: 11 1020 1390 0000 6102 0175 3094
Koszt obejmuje udział w imprezach sportowych, udział w imprezach towarzyszących, szkoleniu zawodowym oraz korzystanie z atrakcji hotelu Beskidzki Raj. Sponsorzy zapewniają wartościowe upominki i pamiątki dla każdego uczestnika imprezy, a ponadto nagrody dla laureatów zawodów sportowych.
Wobec spodziewanej liczby ponad 200 gości, w tym co najmniej 16 drużyn, podobnie jak w ubiegłym roku zdecydowaliśmy się zarezerwować cały ośrodek na wyłączność.
Poniżej udostępniamy niezbędne linki:
 www.advo-cup.pl – adres strony internetowej wydarzenia, podsumowanie I Edycji, platforma zgłoszeń do II Edycji
https://youtu.be/mm8d1WPoSSo oraz https://www.youtube.com/watch?v=EX-ybiFo4vU, filmy podsumowujące I Edycję turnieju;
Wypełnione formularze zgłoszeń (zał nr 1 i 2) wraz z  potwierdzeniem wpłaty
prosimy przesłać na adres e-mail: advocup2018@gmail.com
W RAZIE POTRZEBY ORGANIZATORZY ZAPRASZAJĄ DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO
607 247 633    adw. Krzysztof Lewandowski
781 287 044     adw. Karol Dudziak
Posted in Ogólne, Sport.