DSC_5435

Reprezentacja Bielskiej Izby Na XXXV Narciarskich Mistrzostwach Adwokatury w Szklarskiej Porębie

W dniach 1-4 marca 2018 r. w Szklarskiej Porębie odbyły się jubileuszowe XXXV Narciarskie Mistrzostwa Adwokatury organizowane przez Okręgową Radę Adwokacką w Wałbrzychu.

Zawody odbywały się w ramach obchodów 100 lecia Adwokatury. W pierwszym dniu Mistrzostw adwokaci startowali w zawodach biegowych na dystansie 7 kilometrów w ramach niezwykle popularnej imprezy biegowej – Bieg Piastów na polanie w Jakuszycach. W biegu wystartowali i szczęśliwie go ukończyli adw. Magdalena Stec oraz adw. Przemysław Pagieła. Piękna pogoda, mróz i niesamowita atmosfera sprzyjały rywalizacji sportowej, ale również integracji środowiska adwokackiego.

W drugim dniu sportowych zmagań narciarze i snowboardziści startowali w slalomie gigancie w czeskiej miejscowości Rejdice. Do dyspozycji zawodników był cały stok narciarski o czerwonym poziomie trudności. Ogromne gratulacje należą się naszemu aplikantowi Łukaszowi Kotarskiemu, który w swojej kategorii wiekowej pokonał kilku zawodników w „gumach” i ostatecznie po morderczych dwóch przejazdach w slalomie gigancie uplasował się na 4 miejscu. Wyróżniona dyplomem za zajęcie 5 miejsca w slalomie gigancie została również adwokat Magdalena Stec. Duch walki i świetna zabawa towarzyszyła całej ekipie bielskiej izby.

Na XXXV Narciarskich Mistrzostwach Adwokatury izbę bielską reprezentowali: adw. Agnieszka Stworzewicz, adw. Magdalena Stec, adw. Przemysław Pagieła, apl. adw. Łukasz Kotarski.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i już nie możemy się doczekać zimowego, sportowego spotkania na stokach za rok!