PiłkaH

I Otwarty Turniej Adwokatów i Środowisk Prawniczych w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Bielsku – Białej

Szanowni Państwo!

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich na I Otwarty Turniej Adwokatów i Środowisk Prawniczych w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Bielsku – Białej.Turniej odbędzie się w Zawoi, koło Suchej Beskidzkiej, w dniach 8 do 10 grudnia 2017 r. Organizatorem jest Okręgowa Rada Adwokacka w Bielsku – Białej, a patronat nad turniejem obejmie Naczelna Rada Adwokacka. Turniej będzie wsparty przez sponsorów, takich jak m.in. dealer samochodowy BMW Sikora w Bielsku – Białej.

Impreza będzie połączona ze szkoleniem zawodowym z możliwością uzyskania punktów szkoleniowych. Planowane są również inne atrakcje dla osób nie biorących udziału w turnieju, tj. m.in. drużynowy turniej w kręgle z nagrodami, a także nauka tańca zumby. W przypadku zainteresowania przewidujemy zorganizowania turnieju siatkówki kobiet ewentualnie drużyn mieszanych. W razie sprzyjających warunków atmosferycznych istnieje możliwość uprzyjemnienia czasu jazdą na nartach, w pobliżu znajdują się bowiem znakomite stoki narciarskie, a to m.in. FIS Mosorny Groń. Uczestniczące w imprezie kobiety będą mogły skorzystać z zabiegów SPA w bardzo preferencyjnych cenach. Szczegółowy program całej imprezy wraz z warunkami zakwaterowania, wyżywieniem i ceną znajduje się w załącznikach.

Zgłoszenie uczestnictwa w trzydniowym szkoleniu wraz z wypełnionymi załącznikami i potwierdzeniem wpłaty prosimy przesyłać do dnia 30 września 2017 r. na adres ORA Bielsko – Biała email – ora.bielsko-biala@adwokatura.pl. Wszelkich dodatkowych informacji udzielają organizatorzy, a to:

1. adwokat Krzysztof Lewandowski – kris_lew@op.pl – 607 247 633
albo
2. adwokat Karol Dudziak – adwokat.dudziak@gmail.com – 781287044

W związku z dużym zainteresowaniem imprezą, a w tym drużyn adwokatów z Ukrainy i Azerbejdżanu, prosimy nie zwlekać ze zgłoszeniami, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy również do 30 września 2017 r. uregulować cenę za udział w turnieju lub pobyt w przypadku osób nie biorących udziału w turnieju. Koszt uczestnictwa osoby nie biorącej udział w turnieju piłkarskim to kwota 430 zł, natomiast uczestnicy turnieju piłkarskiego 530 zł (uwzględniające dodatkowe koszty ubezpieczenia, sędziów, obsługi medycznej i technicznej, napojów, hali), co szczegółowo określa również dołączony program.

Prosimy o zapoznanie się ze stroną ośrodka, w którym uczestnicy będą zakwaterowani i gdzie odbędzie się większość imprez towarzyszących, poza piłką nożną. Szczegóły również w dołączonym programie imprezy.

Mamy nadzieję na cykliczność planowanej imprezy, która będzie objęta patronatem NRA.

Z poważaniem
Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej
w Bielsku-Białej
Adwokat Stanisław Perucki

pdf-icon

Program Turnieju Piłki Nożnej Halowej Adwokatów i Aplikantów Adokackich Zawoja ’17

pdf-icon
zał nr 1. zgłoszenie indywidualne

pdf-icon
zał nr 2. formularz-zgloszeniowy drużyny

pdf-icon
zał nr 3. oswiadczenie-uczestnika-zawodow

pdf-icon
zal. nr 4 harmonogram 12

pdf-icon
zal. nr 5 harmonogram 16 drużyn

pdf-icon
zał nr 6. regulamin rozgrywek

Posted in Ogólne, Sport.